Η Φελίσια Τσαλαπάτη είναι ραδιοφωνική παραγωγός ενώ πέρσυ την είδαμε και σαν παρουσιάστρια μαζι με τον Τριαντάφυλλο και την Μαριάντα Πιερίδη σε πρωινή εκπομπή στο open tv.
Χθες Σάββατο 13 Απριλίου φαίνεται πως έκανε μια mini απόδραση από τα καθήκοντα της στην Αθήνα και εθεάθη σε πλαζ στις Αλυκές Δροσιάς να απολαμβάνει, τόσο τον ήλιο όσο και την θάλασσα, με τις φίλες και τον γιό της Μάξιμο.
Αναρωτιέσαι αν είναι και από κοντά τόσο όμορφη όσο στις φωτογραφίες; Δεν υπάρχει καμία αμφιβολία!