Δεν πέρασε πολύς καιρός από τότε που τα δημοσιεύματα έδειξαν τον Snik να είναι χωρισμένος από την Ηλιάνα Παπαγεωργίου καθώς όχι μόνο δε μένουν μαζί αλλά αφαίρεσε και από το προφίλ του τις κοινές τους φωτογραφίες.
Λίγες μέρες πριν, λοιπόν, στη γιορτή του Ολυμπιακού για το 46ο πρωτάθλημα της ιστορίας του, μια μικρή φιέστα στήθηκε στο γήπεδο Γεώργιος Καραϊσκάκης.
Και μπορεί ο κόσμος να απουσίαζε από τις εξέδρες, λόγω κορονοϊού, αλλά ο Πέδρο Μαρτίνς και οι παίκτες του, μαζί με τον Βαγγέλη Μαρινάκη, έστησαν το δικό τους πάρτι μέσα σε αυτό.
Κάποιοι από τους celebrities που έδωσαν το «παρών» στα VIP ήταν η Αλεξάνδρα Παναγιώταρου και ο Snik. Κάπως έτσι, και αφού και η Αλεξάνδρα είναι εδώ και αρκετό καιρό χωρισμένη από τον Αριστομένη Γιαννόπουλο οι φήμες φούντωσαν. Ακόμη, βέβαια, τίποτα δεν είναι σίγουρο!
Αυτή είναι η κοινή τους φωτογραφία που ανέβηκε στο Instagram. Τι λέτε; Ταιριάζουν;