Είναι το αγαπημένο ραδιοφωνικό δίδυμο στην πόλη της Χαλκίδας. Είναι το δίδυμο του πρωινού Morning Show του Sok FM και για χρόνια αποτελεί την πρώτη επιλογή των όλων των ακροατών.
Ο Γιώργος και η Ελίνα με το αστείρευτο χιούμορ τους, την εξυπνάδα και την ενέργεια τους κατάφεραν εδώ και -σχεδόν- 18 χρόνια να κρατήσουν σε όλους εμάς την καλύτερη συντροφιά.
Αυτή τη χαλαρή, θετική και αισιόδοξη εικόνα φαίνεται πως αντιλήφθηκαν και οι υπεύθυνοι του STAR channel αφού, ψάχνωντας, νέα πρόσωπα τους επέλεξαν για την πρωινή, ψυχαγωγική εκπομπή της σεζόν 2021-2022.
Τα δυο νέα αυτά πρόσωπα, με όρεξη για νέα πράγματα, με μια μοναδική διάθεση και μεγάλη θέληση υπόσχονται να φέρουν στο νέο ψυχαγωγικό πρόγραμμα του Star μια σίγουρη επιτυχία!
Όπως οι ίδιοι δήλωσαν : «Ανυπομονούμε να μεταφέρουμε την ενέργεια και τη χημεία μας από το ραδιοφωνικό στούντιο στο τηλεοπτικό πλατό του Star!».
Περήφανοι για αυτό το νέο ξεκίνημα τους δίνουμε πολλά συγχαρητήρια και είμαστε σίγουροι πως για ακόμη μια φορά θα μας βγάλουν ασπροπρόσωπους!
Θα παραμείνουμε για πολύ καιρό ακόμη πιστοί σας, πλέον, τηλεθεατές!!
Καλή σας επιτυχία!