Το 1ο Γυμνάσιο- Λύκειο Χαλκίδας επισκέφθηκε η Νίκη Κεραμέως σήμερα το πρωί, και σύμφωνα με πληροφορίες βρίσκεται ακόμη εκεί.
Τα σχολεία μετά από καιρό επαναλειτούργησαν κανονικά τηρώντας όλα τα απαραίτητα μέτρα και η επίσκεψή της, με σκοπό τη συζήτηση με τους καθηγητές και την ομαλή λειτουργία τους κρίθηκε απαραίτητη.
Απαραίτητα self tests, μάσκες υποχρεωτικές και αποστάσεις είναι αυτά που κυριαρχούν. Η ίδια, είναι στη διάθεση όλων των καθηγητών για τις ανάλογες απορίες.
(Να σημειώσουμε πως εμφάνιση της είναι απλή και λιτή)