Όλοι θυμόμαστε το επιτυχημένο live που είχαν στήσει με την καλή της φίλη και κουμπάρα, Νατάσσα Θεοδωρίδου, πριν από μερικές εβδομάδες. Μαζί τους ήταν και ο Πέτρος Ιακωβίδης.
Την ημέρα εκείνη πλήθος τόσο των ακόλουθων της τραγουδίστριας, όσο και της Ελένης Μενεγάκη έδωσαν το παρών και πέρασαν μια νύχτα με συντροφιά τα τραγούδια της Νατάσσας Θεοδωρίδου.
Η Ελένη Μενεγάκη χθες δημοσίευσε ένα story στον προσωπικό της λογαριασμό στο instagram και ανακοίνωσε το επόμενο live που θα πραγματοποιηθεί σήμερα το απόγευμα 12 Μαΐου και συγκεκριμένα στις 20:00.
Τo live αυτό θα γίνει με την συγγραφέα Λένα Μαντά και θα μιλήσουν για το νέο βιβλίο της γνωστής συγγραφέως, «Το Πράσινο φόρεμα»