Από την Κάρυστο στις Βρυξέλλες
Στις Βρυξέλλες και το Ευρωκοινοβούλιο βρέθηκε ο δήμαρχος Καρύστου Λευτέρης Ραβιόλος με σκοπό να θέσει σε συζήτηση σημαντικά ζητήματα που αφορούν τον Δήμο.
Διήμερο συναντήσεων και επαφών στο Ευρωκοινοβούλιο στις Βρυξέλλες. Με την Ευρωβουλευτή κυρία Σπυράκη και με συναδέλφους αυτοδιοικητικούς είχαμε την ευκαιρία να ανταλλάξουμε απόψεις για την αυτοδιοίκηση που με ζήλο υπηρετούμε, να θέσουμε τα ζητήματα που απασχολούν τον Δήμο μας, να δημιουργήσουμε συνεργασίες αλλά και να τονώσουμε την εξωστρέφεια του Δήμου Καρύστου, δήλωσε ο κ. Ραβιόλος.